معرفی اپ English Grammar Test؛ ۱۲۰۰ سوال چهارگزینه ای برای تقویت گرامر

خیلی از مدرسین حرفه ای زبون انگلیسی بر این اعتقادند که مبحث گرامر رو نه به طور جدا از هم، بلکه باید در جمله و مثالای کاربردی فرا گرفت. به عبارت بهتر لازم نیس که واسه یاد گرفتن نقش فعل و فاعل و مفعول در جمله یه مشت فرمول و قانون دستوری حفظ کنین؛ با تمرین مکالمات کاربردی روزمره هم می تونین آمادگی ذهنی کافی واسه ساخت جملات درست از نظر دستوری رو به دست بیارین.

اپلیکیشن English Grammar Test دقیقا بر مبنای هم سیستم طراحی شده و تلاش کرده که با ۱۲۰۰ سوال چهارگزینه ای، هر چی باید در مورد قوانین دستور زبون انگلیسی بدونین رو به شما بیاموزد. سوالات English Grammar Test در دو سطح Intermediate و Upper-Intermediate و براساس موضوع طبقه بندی شدن.

واسه جواب دادن به این تستا دو راه رو می تونین در پیش بگیرین: یا وارد حالت Mixed Text شید و یا حالت موضوعی. در حالت اول چندین سوال از مباحث جور واجور گرامری رو باید جواب بدین که موضوع و ترتیب مشخصی ندارن.

اما در حالت موضوعی انتخاب مبحث هر سوال به دست خودتون سپرده می شه. ترتیب کلمات، افعال بی قانون، قیدها، ضمیرها، موصوف و صفت، افعال گذشته و آینده فقط بخشی از ۲۶ مبحث گرامری English Grammar Test هستن که به شما آموزش داده می شن.

بزرگترین مزیت اپلیکیشن اینه که بعد از انجام هر تست درصد پاسخای درست و غلط رو هم به شما نشون میده تا برآوردی از اندازه معلومات تون داشته باشین و واسه بهتر شدن بکوشید. نکته خوب این که چه جواب درست به سوالی داده باشین و چه غلط، اپلیکیشن زیر هر تست در مورد گزینه درست توضیحات کاملی ارائه کرده تا با قوانین گرامری بیشتر آشنا بشوید.

حالا خوبیش اینه تموم تستای این اپ از اول آزاد هستن و بدون محدودیت می تونین به همه اونا جواب بدین، و لازم نیس که هیچ پولی به پیشرفت دهندگان اپلیکیشن بپردازید. اما همین رایگان بودن به این معنا هم هست که باید وجود تبلیغات در گوشه و کنار رابط کاربری رو تحمل کنین.

اما محتوای اپلیکیشن به اندازه ای غنی و کاربردیست که باعث می شه خیلی راحت بتونین تبلیغات رو ندیده بگیرین. English Grammar Test از بهترین روش ممکن واسه آموزش گرامر انگلیسی به شما استفاده کرده، یعنی آموزش گرامر در جمله و اصطلاحاتی که روزانه استفاده می کنین تا با سرعت بیشتری از نگهداشتن قوانین دستوری اونا رو یاد بگیرین.

English Grammar Test متأسفانه فقط واسه اندروید عرضه شده، اما نسخه های مشابه اونو در پلتفرمای دیگه هم می تونین پیدا کنین.

English Grammar Test

  • English Grammar Test
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: SevenLynx
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲٫۹۶ مگابایت

دانلود

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *